top of page

Administrasjon

DSC00210 (2).JPG
Mona.jpg

Øyvind Espeland

Daglig Leder

901 14 735

oyvind@espelandas.no

Mona Espeland

Økonomi, kontor og HMS -leder

913 81 740

mona@espelandas.no

Jone.jpg

Jone Nodland

Kalkulasjon og anbudsleder / KS

412 49 770

jone@espelandas.no

IMG_7813.JPEG

Linn Mari Figved Åsen 

Administrasjons medarbeider

976 43 116

Linn@espelandas.no

Arvid_edited.jpg

Arvid Flølo

Anleggsleder

958 94 895

arvid@espelandas.no

Vidar Åsen

Prosjektleder 

974 03 133

vidar@espelandas.no

Produksjon

Ola Nordås

Formann

404 07 830

ola@espelandas.no

Olas_edited.jpg

Olas Karakurt

Formann

90562957

olas@espelandas.no

Lager

Frode_edited.jpg

Frode Egebakken

Lager og innkjøpsansvarlig

909 11 581

frode@espelandas.no

20220506_134639_edited.jpg

Kristian Espeland

Transport og logistikk

476 37 662

kristian@espelandas.no

bottom of page